Oznamy

Změna?

14. července 2015 v 15:15 | Beltrix
Ahojky,
doufám, že vám toho zamračené počasí neubírá na prázdninové náladě. :) Já jsem tedy fakt, že jsou prázdniny ještě pořádně nezaznamenala, protože řeším milion a jednu věc ohledně bytu... Naštěstí mám už za sebou zubařku, takže zub, který mě už od prosince trápil, je konečně spravený. Bohužel mi byl nalezen ještě další kaz, ale ten mi bude vrtat až 17. srpna, takže zatím s nervami času dost. :D Popojedem.

Konec roku se blíží

30. prosince 2013 v 21:30 | Beltrix
Ahoj všichni čtenáři mého blogu za rok 2013.
Na mě nezvykle dlouhé uvítání, že? Vím a stydím se, že jsem Vám nepopřála krásné Vánoce, ale doufám, že jste je měli krásné i tak. :D
Každopádně bych Vám nyní z celého srdce chtěla popřát krásný rok 2014, vstupte do něj tou pravou nohou (pokud se na nohách vůbec udržíte :p) a užívejte si, seč můžete. :-)

A Vám všem, vypíchnout musím Paddy, která mi taktéž přála a jako jediná je se mnou alespoň trošku v kontaktu, přeji samozřejmě hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody. Pisálkům stálou múzu a dostatek času, maturantům (sobě obzvláště! :D) čas a sílu do učení a samozřejmě úspěšné zvládnutí zkoušky dospělosti, čtenářům dostatek textu ke čtení a fanouškům Hobita hodně trpělivosti, abychom to do 18. 12. 2014 úspěšně doklepali!

Mějte se pohádkově.

Jen a jen Vaše Beltrix
:*

Francie

10. června 2012 v 11:27 | Beltrix
Zdarec,
tak jak žijete? Já momentálně hraju The Sims 3 a přemlouvám se, abych se podívala na ruštinu, z který zítra píšeme "celoročku". Nějak se mi to nedaří :D

Oznamuji....

28. února 2012 v 16:56 | Beltrix
Ahojky,
tak jak jste si dnešek užili? My jsme byly s mamkou nakupovat a i přes nepřízeň počasí to bylo moc fajn ;)

Mám... nemám?

18. ledna 2012 v 19:44 | Beltrix
Ahojky,
tak jak vám dnešek utekl? Mně vcelku rychle, protože jsme měli místo 9 jenom 5 hodin ;) Ale zítra nás těch 9 nemine ;(

Kousek

29. listopadu 2011 v 13:57 | Beltrix
Ahojky,
tak právě hraju Simíky, což je po dlouhé době super ;)

Hotovo!

28. srpna 2011 v 13:14 | Beltrix
Ahojky příšerky,
tak oznamuji, že pokojíček je už víceméně hotový, a tak se konečně můžu věnovat tomu, co mě baví, tedy čtení a psaní povídek. Taky jsem po dlouhé době našla i papír s rozpisem k Blýskání, takže vám slibuji, že se během příštího týdne objeví alespoň kousek 14. kapitolky a myslím, že vám můžu prozradit, že bude celá věnovaná dětem a těhotným ženám ;)
Tak hezké čekání ;)

Vracím se!

3. března 2011 v 17:15 | Beltrix
Ahoj zlatínka,
tak jenom jsem vám chtěla oznámit, že se vracím a pokusím se přidávat. Je mi jasné, že toužíte po Blýskání, takže vám slibuji, že o víkendu přibude další část ;)

Jsem zpět, ale...

9. září 2010 v 19:48 | Beltrix
Ahojky berušky a berušácií,
už se mi po vás docela stýskalo, a i když pár článků přibylo, tak to nebylo nic slavného a bylo to spíš jen aby se neřeklo.
Takže tímto článkem bych se sem chtěla vrátit zpátky, ale bohužel ne na plný úvazek, protože prostě ten přechod ze základky na střední je trochu krušnější než jsem čekala, takže absoluně nestríhám, domů se vracím kolem 18.00, pak se tak 2 hoďky učím a připravuju do školy a kolem 21.00 chodím spát, abych ráno v 5.15 vstala, takže prostě toho času je minimum, takže počítejte s tím, že články budou přibývat především o víkendu.
A tímto bych se chtěla omluvit také SB, že na ně nemám moc času, ale o víkendu to snad napravím.

Zatím Vaše uspěchaná Beltrix

Potřebovala bych pomoct

28. září 2009 v 15:18 | Beltrix
Ahojky,
založila jsem si blog: www.rpg-world.blog.cz , což by měl být celkově svět RPG, takže kdybyste byli tak hodní a přihlásili se, alespoň někdo.
A taky bych chtěla založit nějaký blog, ve kterém bych pomáhala s doučováním nebo pochopením učiva někomu dalšímu, ale netuším jakou bych tomu měla dát adresu. Budu ráda za každý nápad.

Povídky

9. července 2009 v 20:33 | Beltrix
Ahoj lidi, tak dneska jsem dopsala všechny své povídky. Nemám z toho moc dobrý pocit, protože vím, že třeba u Pobertů jsem neměla skončit popisem poloviny 1. ročníku a pak to utnout. Na druhou stranu to mělo být jenom jakýmsi popisem vztahů mezi Potterovými. Teď svoje povídky zveřejňuju na: www.fanfiction.potterharry.net a dost toho tam měním, tak mě tam najdete jako Trixxie a všechny mé povídky. Doufám, že se Vám to alespoň trochu líbilo a na archivu tam možná připíšu ještě nějaké kapitoly, které zde nenajdete. Mám v plánu psát novou povídku Blýskání, ale jelikož mi teď blbně blog.cz, tak to nechám na jindy. Páááááááá Vaše Beltrix

Chcete novou povídku?

8. dubna 2009 v 18:50 | Beltrix
Ahojky lidi,
tak mám dobrou náladu- čtvrtletky za mnou a jejich výsledky se dozvím až za hodně dlouhou dobu- a začínají Velikonoce!
Takže se přestaňte mračit a radši se radujte.

A samozřejmě se nemůžu dočkat pouti. - Pokud by někdo měl v plánu jet v neděli nebo v sobotu na pouť do Kutné Hory- spíše v odpoledních hodinách- ať písne a můžeme se tam sejít.

No a hlavní důvod tohoto článku je ten, že mám takový námět na povídku:
Harry si musí vzít za manželku Bellatrix Lestrange, jejíž manžel zemřel, a tím sňatkem zajistí celému kouzelnickému i mudlovskému světu mír. No a víc se dozvíte pokud budete mít o tu povídku zájem.

Nudím se

8. února 2009 v 20:31 | Beltrix
Vím, že bych to sem nemusela psát, ale já se prostě nudím! za celý den se nic neděje a tak mám všeho dost. Právě hraju jednu stupidní hru a úpěnlivě prosím všechny svatý ať se mi začne konečně rychle nahrávat ten díl seriálu a konečně sklapne ta psínička u té hry. No posuďte sami, není ta písnička na cvokhaus? http://www.agame.com/game/Photomodel-Make-Over.html . Ale hra jinak ujde.

Méně času

1. září 2008 v 11:00 | Beltrix
Nazdárek lidové,
tak jelikož začíná školní rok, tak já stejně jako většina autorů budu mít méně času na psaní povídek a tvoření blogu. Na blog si čas občas udělám, ale s povídkami asi na čas seknu. Nesešel se mi totiž ani jeden komentář u posledních 5 kapitol a tak to asi nemá cenu.
Takže články na blogu budou přidávány postupně a s povídkami končím!

nejde mi blog

5. července 2008 v 19:11 | Beltrix
Tak nejspíš se divíte , že mám tak příšernou úpravu článků , ale jak jsem už psala nejde mi blog.cz a tudíž mám s tím velké problémy - když se přihlásím objeví se mi tam obdelníček asi 5cm na 15 cm a ta hroní lišta , kde je vkládání obrázků , videí... se tam vůbec nezobrazuje . Psala jsem již adminům , ale ti s tím nic nedělají . Nemůžete mi nějak poradit ?

Našla jsem ...

16. června 2008 v 21:00 | Beltrix
Tak už jsem štěňátko našla a téměř 14 dní ho už máme doma .
Naší malou psí slečinku Belu .
Jakmiel budu mít nějaké fotky tak je sem dám .

Sháním .....

19. května 2008 v 18:27 | Beltrix
Tak a teď mám na Vás všechny jednu moc naléhavou věc . Pokud jste už na mém blogu pravidelní návštěvníci víte , že nám umřel pejsek .
A teď už máme hotovou novou boudu pro nějaké štěně , ale nedaří se nám ho sehnat .
Takže pokud by někdo věděl o fence barvy jako má ten pes v seriálu Komisař Rex a ve stáří ideální k odběru - 8týdnů byla bych moc ráda .
Můžete napsat na mail : zdenka.sahulkova@email.cz , zsahulka@seznam.cz nebo do komentářů .
Všem , kteří by nám dali vědět budu moc ráda .
Vaše Beltrix
P.S. Mělo by to být z okolí Kutnohorska , protože samozřejmě nepojedem 100km někam do tramtárie a pak zpátky se štěnětem :-)
 
 

Reklama