O blogu

BBB (byt, blog, Blýskání)

24. dubna 2015 v 19:49 | Beltrix
Ahojky všichni,
doufám, že jste dnešní krásný den také krásně strávili. :)

Rozjíždíme se

6. října 2013 v 12:26 | Beltrix
Ahoj,
tak i když mě letos čeká maturita, takže učení je víc než dost, rozhodla jsem se, že se naplno vrátím sem na blog. Už mi to tu chybí. :)
Chtěla bych poděkovat Vám všem, kteří jste na mě i po tom dlouhém období nezanevřeli a aspoň občas sem přijdete. Ale ještě více díků patří těm z Vás, kteří jste mi napsali povzbudivé komentáře.

Díky za komentáře

1 jojik29 jojik29 | E-mail | 28. března 2013 v 6:06 | Reagovat
Jestli seti nechce psát tak chvilku počkej a až se ti můza vrátí z dovolené tak sem zase něco přidej. Já tě chápu taky někdy nemám chuť něco napsat. :-) Tak tedy na shledanou :-)
Vzhledem k tomu, že moje múza je na dovolené víc jak dva roky, tak si nemyslím, že by byla valná šance na její dobrovolný návrat. J
2 Paddy Paddy | Web | 12. dubna 2013 v 16:50 | Reagovat
Já to momentálně vidím obdobně, ale to bude něčím jiným :D .. aneb matura za dveřmi, papíry všude kaj se podíváš.. já zatím akorát budu čekat, co se stane v červnu, možná se vrátím... jaké možná, chci se vrátit! :-D ... takže navrhuju prostě pauzu, a nebrat to jako povinnost.. :-)
No, maturita mě čeká už za necelý rok, takže už teď se lehce děsím. Každopádně pauza mi rozhodně pomohla. J A co ty a vejška, jak to jde?
3 Suadela Suadela | E-mail | 29. dubna 2013 v 18:14 | Reagovat
Ach, už je to hrozně dlouho, co jsem tady nebyla. Vidíš, já za úspěch považuju, že si beltrix.blog.cz pamatuju jako adresu, mezi těma tisíci blogy, co sem kdy viděla. A pamatuji si jen pár vyvolených. Takže ano, je to úspěch...!! Píšeš ročníkovku..nejseš náhodou ve třeťáku? :D A seš slečna..to znamená EL3..och :) :)V OA2 máš čtenářku, víš o tom? :D :)
Díky moc, tenhle komentář mi neuvěřitelně pomohl a nakopl mě. J A ano, vím o tom, že v nynější OA3 je jedna dobrá duše, která občas zabloudí na můj blog. Pamatuju si totiž, jak jsi mi psala léto předtím než jsi nastoupila k nám na školu. A psala jsi mi z emailu, který odhaloval tvoje jméno, takže pravděpodobně vím, jak vypadáš. J Ale předpokládám, že ty jsi mě asi nezaregistrovala...
Ovšem správně jsi odhalila, že jsem z EL4. Když přidám, že mám hnědé vlasy a nosím brýle, nejspíš už budeš vědět. J Kdybys chtěla, napiš, můžem někdy popovídat v reálu nebo alespoň přes fb. J
5 Rézi / Teresssla Rézi / Teresssla | Web | Včera v 16:53 | Reagovat
O_O Blískání forever! ;-) my rády počkáme, ale nevzdávej to :-)

Nic nepotěší víc, než komentář od nové osoby, které se líbí moje povídka. Děkuji moc. J

Rozjedeme to!

9. června 2012 v 12:07 | Beltrix
Ahoj všichni,
určitě jste si již všimli, že sem přidávám minimálně a celkově to tu stagnuje. Proč? Je to snadné - škola. Téměř každý den píšeme nějakou důležitou písemku nebo zkoušení... do toho se balím do Francie... a prostě už to nezvládám. Včera jsem se z toho všeho málem složila. Došlo mi, že musím i trochu relaxovat, takže plánuju se více věnovat blogu.
Již před pár dny jsem nastavila nový vzhled, pořádně svítivý, snad se vám aspoň trochu líbí ;)
V záloze mám ještě pár kousků Blýskání, přidám je jakmile ještě projdou závětečnou kontrolou ;)
A každý komentář určitě potěší ;)

Soupis

27. února 2012 v 16:46 | Beltrix
Ahojky,
dneska jsem se jen válela, protože máme prázdniny a vůůůůůůůůůůbec nic jsem nedělala. Bylo to super ;)

Učení

17. ledna 2012 v 19:53 | Beltrix
Ahojky,
tak dnešek se povedl na 1* ;) Z matiky jsem nakonec vybojovala dvojku, takže vyznamenání snad bude!!! Jupí ;)

Překládám

28. listopadu 2011 v 13:57 | Beltrix
Ahojky sluníčka,
tak jak se máte? Já jsem dneska zapomněla úkol na aj, z čehož byla profesorka dost zklamaná, protože mě vidí jako velmi pilnou studentu. Takže mi to zkazilo téměř celý den. Taky jsem byla odevzdat potvrzení o uvolnění z TV, profesor měl sice kecy a musela jsem tam celou hodinu sedět, ale jinak to bylo fajn ;)

Mé názory

27. srpna 2011 v 18:40 | Beltrix
Ahojky koblížci,
tak co říkáte na tohle deštivé a nevlídné počasí? Já bych byla radši za krásné počasí, protože už takhle mám obavy z nového školního roku...

Již před časem jsem si založila nový blog - www.zdenca-povidky.blog.cz. Podle názvu jsem na něm chtěla zveřejňovat své povídky, tedy tvorbu mimo HP, ale pak jsem dostala jiný nápad (po přečtení jednoho článku) a udělala z něj prezentaci mých názorů.

Takže hezké počtení ;)

Nové blogy

24. února 2011 v 19:25 | Beltrix
Ahojky srdíčka, tak musíte přežít bez přidávání, ale opět se mi nezobrazuje nástrojová lišta, takže články jsou absolutně bez úpravy a víceméně ani mi moc nejde vkládat. Takže si počkejte než bude blog.cz chodit bez větších problémů. Měla jsem pro vás připravený kousek Blýskání, ale je mi líto. Tak jsem si aspoň s kamarádkama založila dva nové blogy: www.anoli-anedz.blog.cz a www.luciska-zdenicka.blog.cz Ještě tam nic není, ale snad se to brzo změní ;)

Moje další stránky

5. září 2010 v 12:16 | Beltrix
Ahojky mládeži,
tak poslušně hlásím, že nápady na to, co psát odjely na dovolenou, takže nic moc článků nečekejte. Ale jinak pokud byste chtěli vidět, moje další stránky tak jsou to tyto:


www.beltrix.blog.cz - netřeba komentovat

www.beltrixdenicek.blog.cz - takový můj deníček, takže pokud chcete o mě vědět něco víc, tak se mrkněte sem.

www.calviadar.blog.cz - moje internetová škola čar a kouzel, budu ráda, když se přihlásíte

www.lejdynka22.blog.cz - mix všeho...

www.beltrix-povidky.blog.cz - takový můj povídkový archiv

www.cassia01.blog.cz - opět takový mix...


A hlavně budu ráda nejen za návštěvu, ale hlavně za KOMENTÁŘE! :-)

Vaše Beltrix

Nový dess

19. srpna 2010 v 18:00 | Beltrix
Ahojky zlatínka,
tak vzhledem k tomu, že tamten dess se vám nelíbil, tak jsem ho musela předělat a vznikl tenhle, který je myslím zatím nejlepší, co tady byl. Tak pište, jaks e líbí.


Vaše Beltrix

Další

29. dubna 2010 v 21:08 | Beltrix
Ahojky lidi, pokud Vás už trošku omrzely povídky HP a chcete si přečíst něco jinýho, tak se zkuste mrknout na: www.lejdynka22.blog.cz, určitě si přijdete na své.

Deníček

4. dubna 2010 v 11:47 | Beltrix
Ahoj, tak tenhle měsíc se mi, co se týče přidávání článků, velmi daří. Ovšem inspirace ubývá, takže moc děkuju Paddy za Tvoje rady, co přidávat.. uvidíme jestli si z nich něco vezmu nebo ne.

Ale hlavní námět tohoto článku má být: Jak se Vám líbí dess na deníčku? Jsem ráda, že jsem zase vytvořila něco nového a ten James mi do toho prostě seděl.

Budu ráda za Vaše názory

Hlásek

28. března 2010 v 18:19 | Beltrix
Ahoj, už jsem psala, že jsem v SONB/W a prosila jsem Vás o hlásek. Nakonec jsem se záhadným způsobem dostala do druhého kola, tak bych poprosila, abyste hlasovali: http://saradracova.blog.cz/1003/sonb-w-2-kolo . Bohužel Monny vypadla, což je mi mooc líto, protože té bych zrovna to vítězství přála. No nic, jukněte i na ostatní blogy a hlasujte.

A kdo napíše, že mi dal hlas a kolikátý to byl, tak dostane odměnuuuuu

Máte rádi

13. března 2010 v 9:46 | Beltrix
Ahojky, tak u Janky- www.saradracova.blog.cz začala SONB, tak bych Vás prosila, abyste se tam aspoň mrkli a po uvážení, kdyžtak pro tento blog hlásli... budu moc vděčná: http://saradracova.blog.cz/1003/sonb-w-1-kolo

A teď ještě takové malé zhodnocení "nepřítele":

http://hawaiiiii.blog.cz/- Věnuje se víceméně jen HP, má moc pěkný blog, hodně povídek...

http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/- Velmi dobře propracovaný blog, skoro na profesionální úrovni, ale přijde mi málo osobní... takový... bez "duše"

http://thevampirediaries.mypage.cz/- Po designové stránce se mi moc nelíbí... obsahově je skvělý... ovšem přijde mi zase neosobní

http://klowdiiik.blog.cz/- Ničím mě nezaujal...

Takže komu bych přála vítězství??? Jednoznačně Hawaiiiii

Ahahaááááá

6. února 2010 v 13:52 | Beltrix
Ahoj lidi, právě mi přišel newsletter s hodně zajímavými čísly, tento blog navštívilo v lednu 1426 lidí, což je o 432 víc než minulý měsíc!A napsali jste mi 65 komentářů, což je o 5 víc než v prosinci.

Super návštěvnost!

4. ledna 2010 v 20:13 | Beltrix
Ahojky mládeži,
tak dneska jsem dostala statistiky o návštěvnosti mého blogu a nestačila jsem zírat:

Navstevnost za minuly tyden (28.12. 2009 - 3.1. 2010) je:
Pondeli: 62
Utery: 41
Streda: 52
Ctvrtek: 41
Patek: 47
Sobota: 50
Nedele: 46

Celkem: 339
339? Tak to je stejně jako jsem měla jindy za 2 týdny! Takže všem moc děkuju a doufám, že v tom budeme pokračovat.

Hurááááá

28. listopadu 2009 v 18:41 | Beltrix
Ahoj lásky moje, dneska jsem se mrkla na počítadlo a musím říct, že za dva roky měření mě navštívilo 30000lidí, což je úžasný!!! A taky jsem konečně dočetla povídku Okultní had. Všem vřele doporučuji: www.okultnihad.webgarden.cz

Hlásek prosím- finále

7. listopadu 2009 v 21:33 | Beltrix
Ahojky, prosím Vás lidičky, vím, že jsem otravná, ale jsem ve finále SONB a tak Vás prosím o hlásek: http://lenninka.blog.cz/0911/finale-sonb . Díky....

V 6. kole

21. října 2009 v 8:39 | Beltrix
Ahojky lásky moje,
vím, že zase otravuju, ale za chvíli razím na Burzu škol a snad přijedu už definitivně rozhodnutá nebo alespoň s novými informacemi.

JInak hlavní zpráva je ta, že jsem postoupila do 6. kola: http://lenninka.blog.cz/0910/vyhlaseni-6-kolo-sonb

Prosím hlásek

27. září 2009 v 13:01 | Beltrix
Ahojkx,
tak jsem zase tu a s prosbou o hlásek: http://lenninka.blog.cz/0909/vyhlaseni-4-kolo-sonb
Jinak když vše dobře půjde, tak se dočkáte nové kapitolky už dnes nebo zítra.

Hlásek prosím, prosím

11. září 2009 v 21:53 | Beltrix
Ahoj lidičky, právě jsme dozavařili broskve a já jsem postoupila do dalšího kola Sonb: http://lenninka.blog.cz/0909/vyhlaseni-3-kolo-sonb , proísm vás tímto o hlásek. Díky.

Hlásek prosím...

4. září 2009 v 21:21 | Beltrix
Ahojík lidi, potřebovala bych zase od Vás hlásek: http://lenninka.blog.cz/0909/vyhlaseni-2-kolo-sonb . D9ky Vaše Beltrix

Prosím, hlásek

30. srpna 2009 v 21:37 | Beltrix
Ahojík,
tak dneska bych prosila hlásek: http://lenninka.blog.cz/0908/1-kolo-sonb , moc díky. A za chvilku tu máte další vlnu vtípků.

Prosím prosím

22. července 2009 v 11:49 | Beltrix
Ahojky lidi,
mám na Vás jednu malou prosbu, pokud máte rádi modrou barvu, mohli byste pro mě hlásnout na: http://luciekornhau.blog.cz/0907/1-kolo-sonbarva jsem tam jako Beltrix.

Všem moc díky.

New design

1. dubna 2009 v 21:17 | Beltrix
Ahojky lidičky,
tak myslím si, že jste si určitě všimli mého nového designu.
Nevím jestli se Vám bude líbit, ale mně se líbí. Takový jako od kolotoče.
A co na to říkáte vy?
 
 

Reklama