Nejoblíbenější blogy

Nova plus aneb Ulice jede

23. července 2015 v 14:25 | Beltrix
Ahojky vážení,
jakpak se máte? Taky se vám ulevilo, že už není takové vedro? :)

Rok jako žádný jiný

3. ledna 2014 v 0:01 | Beltrix
Ahoj,
jakpak se máte v novém roce? :) Už jste stihli porušit novoroční předsevzetí? Já teda ještě ne! Což se dost divím. :D

Nelien

11. června 2012 v 13:11 | Beltrix
Čauvec,
tak jak jde život? U mě až nějak moc rychle. Právě dělám úkol na ruštinu a moc mě to nebaví. :(
Taky koho baví úkoly, že? ;)


Snapeova

1. března 2012 v 17:07 | Beltrix
Ahoooj,
tak včera jsem prožila úžasný den s Luciskou ♥ Bylo to naprosto úžasný. Došly jsme si na pizzu, do cukrárny a nakonec jsme seděly na lavičce před večerkou a popíjely BigShocka. Doufám, že to co nevidět zopakujeme.

A dneska jsme byli s našima v našem hlavním městečku, v matičce Praze. Bylo nám tam blaze. Došli jsme si na oběd, ten sice nebyl nic moc, ale projeli jsme se metrem, prošmejdili pár obchodů s hadrama a nakonec jsme víc jak na hodinku zapadli do Paláce knih. Líbilo se mi tam knížek několik, ale nakonec jsem si stejně vybrala knížku úplně jinde ;)
Poté jsme šli omrknout C&A, kde jsem si koupila luxusní pásek, tričko/mikinu a dokonalý náušnice. Já jsem spokojená a naši taky, protože tím odbyli moje narozky. Nakonec jsme skočili do mekáče na cheese a pak hurááá dom. Ani mi ta cesta nepřipadala tak dlouhá, možná proto, že jsem ji skoro celou prospala :)

Simka-sisi

19. ledna 2012 v 20:38 | Beltrix
Ahojky,
tak je mi vcelku fajn, když pominu, že zítra máme první hodinu literku ;( Ale dnešek se podařil - ráno jsem mohla v klidu přemýšlet, protože Monča celou cestu poslouchala muziku, pak jsem si dala tousty ke snídani a šla do třídy, tam se náš třídní docela rozjel... no a pak jsem byla vychválena do nebes o anglině ;) V buse? Prdel největší :D

Janet

30. listopadu 2011 v 13:57 | Beltrix
Čauky,
tak listopad je za námi a blíží se čerti, tak jestlipak jste byli hodní?! :-D Já letos jdu opět za anděla, ale nějak se mi nedaří sehnat křídla a oblečení nejspíš taky budu řešit až den předem :-D

Cassiopea Black

30. srpna 2011 v 10:46 | Beltrix
Ahojky lidi,
tak ještě dva dny a zase nám to začne... doufám, že se těšíte víc než já ;)

Všimla jsem si, že už jsem dlouho nepřidala nejoblíbenější blog měsíce, tak to musím napravit. A nemusela jsem ani dlouho váhat, je to blog Cassiopey Black - http://cassiopea-black.blog.cz/

Takže jen tak dál. ;)

Pyramida osudu

5. března 2011 v 19:31 | Beltrix
Ahojky mládežníci,
jak se máte?
Já jsem si užila hezký den, vzhledem k tomu, že jsem slavila narozky ;)
A jak jsem slíbila, tak jsem spěchala abych něco přidala a ihned mě napadlo, že jsem už před pár týdny četla úžasnou povídku a je mi líto, že nepatří k těm nejznámějším. Je to povídka Pyramida osudu, je opravdu dlouhá a opravdu krásná.

Dalšííííí

11. září 2010 v 16:54 | Beltrix
Ahojky zlata,
tak předem se omlouvám, ale tenhle víkend toho asi moc nepřibude a asi nepřibude ani Blýskání slibovaného 15., není prostě čas a ani čas, protože se teď musím šrotit aspoň 3-4 hodiny v sobotu i v neděli, což je skoro půl dne, a k tomu se chci taky trochu odreagovat a ne pořád myslet na to, že musím napsat část Blýskání. Kapitolka určitě bude ještě v září, ale asi až koncem.
Taky bych se moc chtěla omluvit Belatrix Black za to, že jsem nebyla schopná dopsat ani její jednorázovku na přání, ale slibuju, že to snad do konce září.

Ale smyslem článku by měl být další můj oblíbený blog a přiznám se, že tentokrát jsem musela váhat opravdu hodně dlouho a stejně jsem žádnej blog nevymyslela. Nejčastěji se totiž vyskytuji na Arcgivu TV Nova- www.archiv.nova.cz určitě se tam jukněte, videa jsou zdarma a najdete tam spoooustu zajímavých seriálů, pořádů či filmů.

Hezkou zábavu Vám přeje Vaše Beltrix

Akademie

24. července 2010 v 13:53 | Beltrix
Čauky lidi,
tak zas mi trošku pokulhává inspirace, tak přidávám do této rubriky. Docela dlouho jsem musela přemýšlet a už vím! N

Nejoblíbenějším blogem je pro tuto chvíli- http://academy-lenka.blog.cz/. Přihlásilo se tam dost lidí, ale většina z nich na to kašle... Mě to tam hrozně moc baví, protože jsou tam celkem lehké úkoly a zajímavé a zábavné předměty, tak jestli se chcete pobavit, tak se tam určitě přihlašte!

P.S. Já jsem tam jako Abigail Tarrens

TRamtarararararaaaaaa

19. června 2010 v 11:44 | Beltrix
Ahoj berušci a berušáčci,
 jakpak se máte? Já se mám celkem dobře, akorát mě šíííleně štve, že už je konec školního roku už jen za tak málo dní. Nejenže to znamená, že se definitivně naše třída rozprskne do celého širého světa, ale zároveň se neuviídm ani s Ilčou. A navíc- 2 měsíce strávené doma? Bez kamarádek? Jenom s TV a PC? A se spoustou jídla? To zase bude kilíček navíc!

No, ale teď už k článku:

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BLOG PRO TUTO DOBU JE: WWW.PADDYAMOONY.BLOG.CZ

Je to blogís mého Sbénka Paddy a jsem moooc ráda, že ji mám.

Belatrix Black

14. května 2010 v 19:42 | Beltrix
Ahojky lidi,
tak asi vás nepotěším, ale na Blýskání v poslední době nemám vůůbec náladu. Musím nějak překlenout to okecávací období a pak už slibuji, že se dočkáte pár zajímavých situací, ale největší zvraty nastanou ve 2. dílu....

A teď už vyhlašuji můj pro tuto dobu nejoblíbenější blog: www.bella-black-4ever.blog.cz opravdu úžaaaaasný pvoídky o Bellatrix a Harrym.... a je tam nová 10. kapitolka, tak nebudu zdržovat a jdu si ji přečíst. Tak pááááčko

Blesk

23. března 2010 v 19:05 | Beltrix
Ahoj lidičky, tak dnešní den je fakt jako houpačka....
Nějak mám problém s tím, že nevím, co psát a tak to vyřeší to, že sem přidávám nejoblíbenější blog, myslím, že plnoprávně si to zaslouží www.blesk.xf.cz, je to úžasná stránka... pokud se chcete oderagovat, tak doporučuji Šalamounka nebo Potvůrku či Poison for you- nevím, jestli to píšu správně. A pokud chcete klasickou povídku o Harryho 7. či 6. ročníku, tak rozhodně zkuste Zbraně nejmocnějších a Zapovězence. A pokud máte rádi netradiční povídky, vtipné, ale zároveň dramatické doporučuji Strach, který mám osobně nejradši. Každopádne si každý přijde na své a rozhodně se nemusíte obávat nějakých melodramatických konců či přeslazených happyendů, toho se od Bleska rozhodne nedočkáte...

Janka

20. února 2010 v 20:00 | Beltrix
Ahojky, tak po dlouhém přemýšlení do jaké rurbiky bych měla přidat další článek jsem se rozhodla, že do rubriky Nejoblíbenější blogy, pro tento měsíc je můj nej blog: http://saradracova.blog.cz
Jinak pokud máte někdo námět na další článečky, budu moc ráda.
A jinak se těšte.... už brzo přibude další díl Blýskání.... i když pro mnohé to bude asi zklamání....

Konečně jsme se dočkali!!!!!!

2. prosince 2009 v 19:52 | Beltrix
Ahojky lásky moje, jsem zase tu a mám pro Vás další nej blog:


Je tam už 1+1/2 kapitolky a je to moooc zajímavý. určitě se jukněte.

Pro měsíc září

28. září 2009 v 15:11 | Beltrix
Ahojx, tak dlouho musím přemýšlet nad tím, jestli a jaký blog mám tenhle měsíc nejoblíbenější a musím říct, že v poslendích dnech je to rozhodně: www.padfoot-prongs.blog.cz . Zamilovala jsem si pvoídku Dva na dva a buud ráda, když bude pokračování co nejdřív.

Další

17. července 2009 v 20:47 | Beltrix
Ahojky,
tak teď bylo rozhodování hodně těžké, ale nakonec nakonec jsem se po dlouhém váhání rozhodla- ono nejvíce se teď vyskytuji na archivech a nacházím tam super povídky, ale na ty jsem už sem odkaz dávala.
Tak tedy: http://me-jmeno-ma-krev.blog.cz . Opravdu mě uchvátila povídka Mé jméno má krev- 1. díl.
Ten druhý jsem ani nezačala číst, nevím mám takový pocit, že nic nepředčí ten první.
Teď tam taky čtu- Jako kočka a pes. Pěkný

Musím dlouho přemýšlet

9. dubna 2009 v 18:41 | Beltrix
TAk teď musím opravdu přemýšlet, kde se momentálně vyskytuji nejčastěji nebo lépe řečeno, který blog se mi líbí nejvíce.
A je to: http://www.zazo.estranky.cz sice je tohle už jen archiv a stránky jsou přesunuty jinam, tak stále tam jsou moje nejoblíbenější povídky.
Určitě stojí za to: Nájemný vrah, Osudová chyba, Bolest srdce, Sourozenecké trable, Harry Potter a ....
Ani ostatní nejsou špatné, ale kapitoly mi přijdou příliš krátké a děj příliš rychlý, také se moc často oživuje Sirius a Potterovi, ale povídky to jsou jinak pěkné.
Vřele doporučuju.
Vaše Beltrix

Po velmi dlouhé době....

9. února 2009 v 19:24 | Beltrix
Ahojec,
tak konečně fugnuje tato suprová stránka: http://archiv.potterharry.net - najdete tam mnoho nádherných povídek, sice je to teď už jen archiv a některé povídky nejsou dokončené, tak stejně je to drahocenný poklad. Nejraději mám povídku Druhá šance- s Luciusem Malfoyem, Black sheep and white crow, Tanec z budoucnosti I. , Mezi kladivem a kovadlinou, Stará parta.
Na ty povídky se 100% podívejte, protože to vážně stojí za to!
A některé z povídek pokračují na : www.fanfiction.potterharry.net . Tam jich je taky spousta. Sice nepředpokládám, že by se tu našel ještě někdo tak nevzdělaný, aby neznal tento asi největší český portál s HP povídkami.

Pro teď

4. září 2008 v 19:08 | Beltrix
Teď se nejčastěji vyskytuji na severu: www.blog.cz , chystám nějaké změny na blog, takže doufám, že mi to vyjde.

Další

5. července 2008 v 19:23 | Beltrix
Tak tento měsíc dávám jako nejoblíbenější : www.hp-clubik.blog.cz Tam jsem opravdu denně a pokud má někdo zájem studovat na opravdu kvalitní škole čar a kouzel tak ať se tam stopro podívá .

O co jde ...

16. června 2008 v 21:22 | Beltrix
Tak krátké vysvětlení o co půjde v této rubrice :
Já za každý měsíc vyberu jeden blog, který se mi nejvíce líbil a doporučím ho i Vám ostatním .
A za tento měsíc je to : www.hpblog.blog.cz .
Tam najdete bezva povídky , ale i nové informace z Harryho Pottera a já jsem na tom blogu téměř denně .
Jinak ještě k pravidlům - můžete dávat i vy své návrhy na blog měsíce .
A každý blog toto ocenění může získat pouze jednou .
 
 

Reklama
Reklama