Hledají se povídky

Hledám povídky

8. února 2017 v 14:04 | Beltrix
Ahoj,
po velmi dlouhé době jsem tu! Asi nemá smysl sobě nebo vám slibovat, že se moje aktivita tady zvýší. Má potřeba dělit se o své myšlenky s vámi, čtenáři, už asi pominula, a nutit se do psaní si myslím, že nemá smysl. Takže občas, párkrát do roka, sem něco přibude, ale nemůžu zaručit co. :)

A teď k hlavnímu smyslu článku - hodně mého volného času trávím čtením fan fiction povídek, což zajisté víte. Ráda bych se vás tedy zeptala, které povídky jsou vaše nejoblíbenější, případně, co sami píšete. Chci si rozšířit obzory. Kromě Harryho Pottera se můj repertoár fandomů, které sleduji rozšířil o Twilight (prosím povídky bez Belly a Edwarda, případně i s nimi, ale pak oporavdu jen ty bez přílišné romantiky), The Musketeers (nejen ten nejnovější seriál, ale i celkově svět Tří mušketýrů), Pretty Little Liars, Hunger Games, Lord of the Rings... Povídky klidně v češtině nebo v angličtině, teoreticky zvládnu i ruštinu. :)

Nemusíte jen konkrétní povídky, ale klidně i fanouškovské stránky, protože já kromě fanfiction.net nic neznám. :)

Předem díky za pomoc

Vaše Beltrix

Ze světa HP

8. března 2015 v 15:29 | Beltrix
Ahojky lidi,
tak jakpak se máte? :)

Hledám

18. ledna 2013 v 17:09 | Beltrix
Ahojky,
taky jste rádi, že už je před námi víkend? Já taky. :)

Od Kijky

3. listopadu 2012 v 10:43 | Beltrix
Ahoj,
tak ve škole se to zdánlivě uklidnilo,takže snad budu mít na vás víc času. A snad budu mít čas na povídky, které mi poslala Kijka, když jsem v minulém článku v této rubrice žádala o odkaz na dobré povídky. No a jelikož nejsem hamižná (aspoň ne tady na blogu :-)), tak se s vámi o ně podělím:


A samozřejmě mi nezapomeňte napsat, jak se vám povídky líbily :)

Pořádně dlooooooooooouhá

10. dubna 2012 v 20:09 | Beltrix
Ahoj,
tak dnešek byl vážně krušný... hned po prázdninách si napsat čtvrtletku a slohovku... no proč ne :)

Hledáme nové autory!

17. února 2012 v 20:13 | Beltrix
Ahoj,
taky vám ten dnešek utíkal tak pomalu? Mně jo a příšerně, ale naštěstí jsem se dočkala a vytoužený pátek je tu ;)

Hledá se

8. ledna 2012 v 16:10 | Beltrix
Ahoj,
taky Vám ten víkend tak rychle utekl? Mně šíleně, možná proto, že jsem pracovala na kulturním deníku a na víc jsme neměla moc času, ale stejně je to hrozný. Ať už jsou prááááázdniny :D

Hledáte, nabízíte nebo tak?

15. listopadu 2011 v 13:57 | Beltrix
Ahojky simulíni,
tak jak je? Nám se včera perfektně vydařil nákup, takže jsme pořídili notebook za 8 tisíc, což je vcelku dobrá cena, vzhledem k výkonu.
No a vzhledem k tomu, že mám teď chvíli volného času, tak by mě zajímalo, zda někdo nehledáte, či nenabízíte povídku k přečtení, protože se fakt nudím.
Budu ráda.
Díky
Vaše Beltrix

Druhá šance

9. srpna 2011 v 9:36 | Beltrix
Ahojky poupátka,
tak nevím, jestli jste si všimli, že máte kousíček Blýskání, takže očekávám aspoň jeden komentář a pak třeba dostanete další kousek ;) Nějak mě chytla psací ;)

No a taky jsem si chtěla něco přečíst, ale nepustí mě to na fialový archiv fanfiction, kde byly takové povídkové perly jako Druhá šance od Silvie - tu jsem sice našla na současném fanu, ale chybí tam prostřední kapitoly - je tam začátek a konec, psala jsem i autorce, ale zatím nic.
Situace už je taková - tu se mi podařilo stáhnout, ale pokud by někdo věděl, kde je na netu, tak budu ráda ;)
Stará parta - našla jsem povídku, v níž vystupují stejné postavy jako v téhle povídce, je možné že je to ona předělaná, ale zatím nebyl čas to přečíst ;)

Hledám nové autory

11. července 2010 v 11:48 | Beltrix
Ahojky lidi,
tak hlásím, že se vracím k povídce Lilly Andrea Potterová, takže čekejte trošku rychlejší přidávání než u Blýskání, ke kterému se ale plánuju vrátit začátkem srpna, ale teď si od něj prostě potřebuju odpočinout.

No ale smyslem článku by mělo být něco jiného.

Hledám nějaké nové povídkáře o HP, aby trošku omladili stávající generaci a přinesli nové nápady. Vím, že začátky jsou těžké vždycky, taky jsem si tím prošla, a tak bych vám chtěla nabídnout pomoc- za ty 3 roky, co mám blog už jsem se v tomhle světě trošku zorientovala, takže vám ráda pomůžu a hlavně si ráda přečtu něco nového!

Hledám a nenacházím

18. října 2009 v 13:24 | Beltrix
Ahojík, tak já hledám povídku o páru- Severus Snape/Hermiona Grangerová a taky něco o Bellatrix Lestrangeové. Kdo by se ozval, byla bych moc ráda. A ještě- sraz v Kutné Hoře, kdo chce přijet, ať se ozve sem do komentů.

Najdu....

19. března 2009 v 14:19 | Beltrix
Nazdárek miláčci,
tak pokud někdo potřebuje najít nějakou povídku, stačí napsát a já ji najdu. Čtu povídky o FFHP docela dlouho a mám slušný přehled, ale samozřejmě si vzdělání velice ráda kdykoliv doplním. Stačí jen napsat co se hledá a já třebas najdu.

Hledáte?

1. února 2009 v 20:30 | Beltrix
Ahojec zase otravuju, ale nehledáte někdo nějakou povídku? Já ráda prolejzám různý blogy a tak bych ji Vám třeba našla. Co? Nikdo? Kdyby jo tak se ozvěte.

Našla jsem pro III

27. srpna 2008 v 19:51 | Beltrix
A je to povídky Severus Snape a lasička, s dějem Vás stručně seznámí hledající III:
Lasička(nevim jak se jmenuje) skončila školu a většinu peněz dala na operace svýho otce který nakonec umřel. Už ve škole myslim byla zamilovaná do Snapea a tak mu začne chodit do kabinetu uklízet, vařit atd. Sev se do ní nakonec zamiluje(i když jí v životě neviděl(nebo alespoň si to myslí)) a prostřednictvím vzkazu na stole ji požádá o ruku a nechá tam i prstem. Jenže lasička si myslí že pro něj není dost dobrá a že si zaslouží bohatou ženu a tak s pláčem odmítne. Daruje mu svatební sako, které si zamiloval a zmizí. Bohužel jí došly i poslední peníze a tak jde za bradavickou ošetřovatelkou jestli by u ní nemohla vypomáhat. Po čase ošetřovatelce dojde kdo je ta severusova tajemná lasička a tak to severusovi oklikou řekne. Jakmile mu to dojde začne ji hledat. Najde ji v učebně lektvarů jak spí schoulená na zemi a odnese ji k sobě do postele kde se lasička probere. Nakonec si řeknou jak se milují a Sev ji znovu dá ten prsten. tentokrát Už lasička neodmítne a tak se zanedlouho koná svatba.
A kde ji najdete?
http://aine.blog.cz/0703/severus-snape-a-lasicka , je to moc pěkná povídka, určitě si ji přečtěte.

A našla jsem i zbytek !

22. července 2008 v 11:56 | Beltrix
Tak já mám skvělou náladu !
Je to 19. kapitola a zbytek najdete pod tím . Je jich všech 21 !
A to jsem na to narazila omylem !
Já asi začnu tančit !

Našla jsem !

21. července 2008 v 18:46 | Beltrix
Tak díky Lilith jsem našla povídku Proti své vůli a je zde : http://www.fantasmagorium.net/hrichyseverusesnapea/povidky/povidky-proti_sve_vuli.php . Rozhodně se tam mrkněte je to hrozně pěkný . I když tam nejsou všechny kapitoly , ale lepší holub v hrsti nežli vrabec na střeše , že ?
Jinak díky ti Lilith.

Hledám povídečku ...

20. července 2008 v 21:19 | Beltrix
Tak já hledám povídku Proti své vůli . Hlavní postava je Severus Snape , který má učit Harryho černou magii a náhodně se přitom seznámí se Samanthou ( přijmení si nepamatuju myslím , že Ferrelová ) a vyspí se spolu . Pak se Samantha přidá k Fénixovu řádu a začne se o ní zajímat Sirius a tak se musí rozhodnout jestli vtipný milý a bezpochyby do ní zamilovaný Sirius nebo chladný nepřístupný Severus u kterého neví na čem je .
Pak se odehraje bitva a Sirius zemře bitva je nerozhodně .
Na jedněch stránkách to byl konec povídky , ale já jsem někde četla i 20. a 21. kapitolu , kde Severuse zajmou smrtijedi a Harry se Sam se ho vydají zachránit . Potter zabije Voldemorta , ale Snape musí podstoupit náročné operace , aby byl jako dřív . Musí jet až do Kalifornie a tam se do něho zamiluje jeho "lékařka" a do Anglie pošle zprávu , že Severus zemřel .
Jenže Snape se vyléčí a tu doktorku nechá . Vrací se zpátky domů a tam zjistí co všechno si ta lékařka vymyslela . Pak pomůže vyléčit Harryho který je od poražení Voldemorta v kómatu a se Sam se dají dohromady .
Je to strašně pěkná povídka a ráda bych jí našla .

Hledám ...

19. července 2008 v 10:11 | Beltrix
Tak já hledám povídku Tanec z budoucnosti první část a ne na starým fialovým fanu jelikož ten nejde .
Nevíte někdo kde bych to našla ?
Všem kteří se ozvou moc děkuji .

A vy ... ?

2. července 2008 v 11:17 | Beltrix
Všimla jsem si , že se mi moc lidiček neozvalo a tudíž asi nehledá žádnou povídku . Pokud by se někdo takový přece jen našel tak ať to napíše sem .

O Severusovi

11. června 2008 v 21:29 | Beltrix
Tak já bych hledala povídky o Severusovi . Může to být klidně i něco jako MarySue .

Hledám

10. května 2008 v 20:23 | Beltrix
Tak já hledám povídky kde vystupuje pár : Harry Potter a Belatrix Lestrange
nebo Belatrix a někdo jiný . Ovšem radši nějaké normální , protože mi je 13 , takže takové od 18-ti nebo 15-ti neee .

Taky Vám nejde ?

30. března 2008 v 19:30 | Beltrix
Mně poslední dobou nejde stránka : www.fanfiction2.potterharry.net
jde Vám ?
Nebo taky ne .
Já doufám , že třeba někdy půjde ,protože jsou tam hrozně krásný povídky .
Kdyby někdo věděl kde je povídka : Druhá šance , Black sheeep and white crow , Situace už je taková , Proti své vůli , ezi kladivem a kovadlinou
Tak bych mu byla moc vděčná .
Vaše Beltrix

Nová rubrika

29. srpna 2007 v 13:20 | Beltrix
Nemůžete najít nějakou povídku ? Napište do komentářů a já s ostatními čtenáři Vám ji pomůžeme najít , pokud to bude v našich silách . Zadejte :
1. Jméno povídky ( poku ho nevíte udělejte stručnější popis )
2 . Popis povídky
3 . Kontakt na vás
Doufám , že alespoň někdo využije mojí nabídky .
Prozatím se loučím
Vaše Beltrix
 
 

Reklama