Bellatrix Lestrange / Helena Bonham Carter

Helena v Alence

19. července 2016 v 9:39 | Beltrix
Ahoj,
doufám, že se máte dobře, protože já relativně jo. :) Chtěla bych nějak omluvit svou dlouhou neaktivitu, ale nějak nevím, čím vlastně. Snad jen tím, že během školního roku nebyl příliš čas a teď... Koukala jsem na rubriky a zjistila, že vlastně ani nevím, do jaké z nich bych něco mohla přidat, a že vlastně ani nevím, CO bych chtěla přidat. Dřív byl tenhle blog zaměřen na Harryho Pottera, ale buďme upřímní, ty časy jsou už dávno pryč. Teď jsem tak trošku nejistá, kam směřovat blog dál. Asi uvidíme. Možná se ještě přmeluvím k psaní povídek. Nevím.

Každopádně obsahem tohoto článku by mělo být něco jiného - jak jistě víte, tak naše úžasná Helena Bonham Carter si zopakovala svou roli Srdcové královny ve filmu Alice Through the Looking Glass, a tady máte několik fotek:
A tady je trailer:

Já osobně jsem film ještě neviděla, ale určitě si ráda poslechnu názory těch z vás, co už jo. :)

Zatíms e mějte
Vaše Beltrix

Rozchod a ryba

1. března 2015 v 20:14 | Beltrix
aneb Co je nového u Heleny Bonham Carter

Přejmenovávám

16. ledna 2013 v 21:33 | Beltrix
Ahojky,
tak včerejšek byl příšerný, dnešek naopak skvělý. A jak se máte vy?

Pár videí

7. dubna 2012 v 20:11 | Beltrix
Ahoj,
tak jak jde život?

Helenka

16. února 2012 v 20:58 | Beltrix
Ahojky,
tak dneska jsem měla tolik úkolů, že už nemám sílu cokoliv dělat, ale jedna "nová" zpráva mě donutila sepsat tenhle článek.

Jedná se totiž o to, že se svět konečně dozvěděl to, co my všichni už dávno víme - tedy, že Helenka Bonham Carter je úžasná herečka ;)

Busta

7. ledna 2012 v 16:30 | Beltrix
Ahojky,
tak co je nového? U nás chumelí, začalo zrovna, když jsme šli s tátou na procházku, tkaže jsme se vrátili úplně promočení, ale stálo to za to ;)

Kostým

14. listopadu 2011 v 13:57 | Beltrix
Ahojky bimbule,
tak co? Jak vám to jde ve škole? Já se přiznám, že jsem ráda, že už je víkend. Nějak je toho na mě v poslední době moc. Ale dnešek jsem si s kamarádkami parádně užila ;)

No, ale smyslem článku má být, že se blíží Vánoce (to samozřejmě víte), tak jsem samozřejmě hledala a přemýšlela, co bych si mohla přát a na první pohled mi padl do oka kostým Bellatrix:


A zajímalo by mě, co na něj říkáte?

HP7

8. srpna 2011 v 9:41 | Beltrix
Ahojky kočičáci,
tak už je mi znatelně líp. Včera jsem taky chytla inovovací náladu, takže pro vás chystám novou povídku. Taky doufám, že dneska napíšu kus Blýskání, abyste měli radost ;)

A teď moje otázka:

Co říkáte na Bellatrix v posledním dílu (dobrá dvou dílech) HP?

Mně osobně se tam velmi líbila ;) Jako ostatně vždy a všude ;) Nejlepší byla na Malfoy manor, když mučila Hermionu ("Pojďme si popovídat mezi námi děvčaty.") ;) Pak nebyla špatná při úvodní poradě. Líto mi jí bylo, když chtěla pomoct Voldymu vstát a on jí tak drsně odstrčil. A nejvíc mě zklamala její smrt. Ať už tím, že ji zabila taková... puťka domácí, nebo tím, že se vlastně "rozprskla"... díky tomu jsem ani její smrt nestihla vstřebat a nějak jsem ani neuronila slzu, zatímco pro ostatní mrtvé ano.
No, toť můj soukromý názor ;)

Vánoce

25. prosince 2010 v 16:34 | Beltrix
Ahojky zlata moja,
tak nějak už nevím, co roupama dělat, tak mám pro vás malou otázku:

Jak slaví Bellatrix Lestrange Vánoce a co by si asi přála a dostala pod stromeček??


Těším se na vaše odpovědi.
Vaše Beltrix

Plánuju

30. srpna 2010 v 18:08 | Beltrix
Ahojky zlata moja,
tak zítra vám už definitivně odjíždím, takže se kapitolky nedočkáte, ale 15.9.2010 tu máte kapitolu Blýskání jako na koni! To vám slibuji.
No a vzhledem k tomu, že Blýskání má svoje tempo dané a jeho psaní mi nezabere celý měsíc, tak bych chtěla začít psát ještě nějakou povídku a to především o Bellatrix.
Takže se můžete těšit na povídky:


  • Důvěra
  • Jen dětský smích
  • Jen úsměv
  • Smíšek
  • Kdo byla?
  • Bradavická mládež
  • Příběhy JEJÍCH dcer
  • Pod hůlkou
Podle názvů si myslím, že si aspoň trochu domyslíte, co bude hlavním tématem těch povídek, krom toho, že budou všechny o Belle.
A budu ráda za každý dobrý nápad!

Bellatrix

7. července 2010 v 11:45 | Beltrix
Ahojky mládeži,
tak asi jste si všimli, že poslední dobou tenhle blog dost upadá. Návštěvnost nic moc, komentáře děs a bída a tímpádem odchází i chuď něco psát či přidávat nové články. Myslím, že asi jediné, co drží tenhle blog při životě je Blýskání, ale to vede k tlaku, že prostě musím napsat další část, takže i s úrovní téhle povídky to jde z kopce. Proto bych Vás chtěl poprosit o nějaké nápady nebo něco....aby se to tu dalo zase toršku dohromady. Díky

A tď pár videjek s Bell

Krásné videjko. A úplně mě dostala věta: ...and was the ideal Death Eater- byla ideální smrtijedkou, tohle jí asi vystihuje nejvíc.
Bellatrix a Rodolfus
Bella má úplně úžasnej pohled v 1:32-1:34

Bellatrx
V 0:53 je krásnej obrázekKdo byla bellatrix Lestrange??
To asi teď posoudí jen málokdo, jen málokdo dokáže říct kdo vlastně byla. Vím, že byla MSrtijedkou, byla manželkou, byla dcerou, byla sestrou, tetou možná i přítelkyní? Těžko říct. Víme, KÝM byla, ale stále nevíme KDO byla.
0:31 krásnej obrázek Bellinýho mládí
Bellatrix zemřela, ale v našich srdcích zůstává dál. Nesouhlasíme s jejími všemi činy, ale přesto jí obdivujeme. 0:51 krásná scéna, přesně takhle si jí představuju v mládí.


Bellatrix na báleLily/James and Bella/Sirius
První pár je již tradíční a bez něj by to nešlo. Pokud by se ti dva nedali dohriomady musel by se přepisovat dějiny.
Ale co druhý pár? Existoval vůbec? Myslím si, že ano. Blackové se vyznačují neústupností, temperamentem, hrdostí, pýchou a rozhodně krásou. Oba by byli pro toho druhého výzvou. K trvalému žití by to ale nebylo. Možná až po tom, co oba utekli z Azkabanu. Dříve ne.
Vadí mi jen ty scény z pýchy a předsudku- to bych dala spíš jako Andromedu a Teda.


2:36 Krása

V HP6

15. srpna 2009 v 10:02 | Beltrix
Konečně jsem už byla v kině na HP6 a musím říct, že Bellatrix tam byla úplně úžasná! Hlavně ke konci, když šli směrem k Hagridově boudě a ona tam začala řvát: "Hagride!" to mě dostalo a pak jak to zapálila a poskakovala tam u toho. Prostě super!

A jaký máte pocit Vy ohledně Belly v HP6?

Vaše Beltrix

Starší nebo mladší?

19. března 2009 v 8:17 | Beltrix
Ahojec,
stálé jsem nemocná, ale na Vás si čas najdu vždycky.
Právě jsem viděla u Sbénka jednu fotku Narcisy a to mě vede k přemýšlení, kdo že vlastně má být starší- jestli Narcisa nebo Belatrix, protože podle Té fotky bych rozhodně tipovala Cissu. Ale podle logického uvažování Bellu. Tak: Kde je pravda?

Porovnávám

31. ledna 2009 v 9:51 | Beltrix
Tak jsem dneska přemýšlela (nesmějte se i já to někdy dokážu) komu je Belatrix podobná z postav z VKV.
A asi nejpodobnější k ní mi připadá Andrea Rubešová. (Vím, že jsem už s VKV trapná, ale prostě si nemůžu pomoct).

A co si myslíte vy?

Z šestky

26. srpna 2008 v 19:46 | Beltrix
Tady máte pár obrázků ze šestky:
Vkasy už má poněkud upravenější než v inulém díle je to asi tím, že už je z vězení delší dobu.
Tady je úžasná.
Tak tahle fotečka je super, ale ta Narcisa má nějaký tmavý vlasy nahoře, ne?

CO ... ?

2. července 2008 v 11:06 | Beltrix
Co Vás na Bele tak zajímá ? Proč jí máte tak rádi , nebo naopak nenávidíte ? Já osobně jí mám ráda pro její možná až trochu naivitu s kterou slouží Voldemortovi , pro její hrdost , jež málokdo dokáže zlomit .

Obrázky Belly

11. června 2008 v 21:16 | Beltrix
Tak pár obrázků :
Tak co vy na to ?

Pište

10. května 2008 v 20:18 | Beltrix
Sem mi pište proísm odkazy na blogy na kterých najdu něco o Bele , slibuju , že jakmile bude čas na všechny se podívám :-)

Videjka Belly

30. března 2008 v 19:20 | Beltrix
Tak a tady mám pár videí Belatrix :
Celá generace Blackových
Tak doufám , že se líbí . Vaše Beltrix

Belatrix Videjko

13. srpna 2007 v 19:15 | Beltrix
Tady máte videjko Belatrix jak zdrhá z Azkabanu .

Belatrix

23. července 2007 v 16:20 | Beltrix
Belatrix
Belatrix Blacková Lestrangeová je čistokrevná čarodějka,narozena do rodiny Blacků.Je sestra Narcissy Malfoyové a Andromedy Tonksové,sestřenice Siriuse Blacka.
Studovala ve škole čar a kouzel v Bradavicích,v koleji Zmijozel.Už od útlého mládí se učila umění černé magie přímo od Pána Zla.
Její fyzická podoba je typická pro rodinu Blacků-vysoká tmavovláska s přimhouřenýma očima a arogantním chování.
Plně souhlasila s tradicí sňatků se sobě rovnými (čistokrevní kouzelníci),nesnášela opravdové zbouřence své doby Siriuse a Andromedu.
Bela se ve škole seznámila s Rodolfusem Lestrangem,který byl žákem ve Zmijozelu a později si ho vzala.Oba se stali věrní smrtijedi Pána Zla.
Byla vůdkyní pětice smrtijedů,kteří mučili Franka a Alici Longbottomovi,kletbou Cruciatus.Mučeným manželům zůstali následky a momentálně jsou hospitalizováni v nemocnici svatého Munga pro kouzelnické choroby a a úrazy.
Po jejím chycení se ani před soudem nechtěla vzdát své oddanosti lordu Voldemortu.Stejně jako Sirius byla poslána do Azkabanu.
Z Azkabanu utekla,když se mozkomoři obrátili proti ministerstvu.
Belatrix bojovala v bitvě na Odboru záhad.Pokusila se umučit Ginny,která byla zachráněna členem BA.Úspěšně použila kletbu Cruciatus na Nevilla Longbottoma.
Utkala se se Siriusem,kterého pak zabila kletbou doprovázenou zeleným světlem (pravděpodobně Avada Kedavra),která Siria shodila za záhadný závěs na jehož druhé straně se jeho tělo nenašlo.Byla jedna z mála Smrtijedů, kteří neuprchli před Brumbálem, jelikož to bylo více přání Voldemorta než její.
Poprvé se s touto postavou setkáváme v knize Harry Potter a Fénixův řád v šesté kapitole.
Pak na začátku šesté knihy,kdy doprovází Narcissu k Severusovi Snapeovi,kde je svědkem slibu,že bude Narcissina syna Draca ochraňovat.
Jméno Bellatrix je latinsky "bojovnice" a zároveň jde o jméno jedné z hvězd souhvězdí Orionu (celá rodina Blacků má jména hvězd na obloze).
Zdroj :hpblog.blog.cz
 
 

Reklama