Šílené Vánoce Siriuse Blacka

11. prosince 2015 v 18:24 | Beltrix |  Drabble a Jednorázovky na Vaše přání
Ahoj všichni :)
Doufám, že si užíváte školní povinnosti tak jako já, aneb že absolutně nestíháte. :D Já vím, jsem nepřejícná. :DDnes pro vás mám kratičkou (a pitomoučkou) povídku pro Paddy. :)

Varovat ho mělo ten den už to, že mu ráno v puse praskl kartáček. Jak by řekl jeho profesor, šlo o znesamozřejmění samozřejmého. A později se to ukázalo zatraceně pravdivé.
Obvykle měl v čas předvánoční plný kalendář, často ho trávil kdesi v zapadlých uličkách s různorodou společností a nemyslel si, že by tento rok měl být jiný. Varovat ho všam mohl už ten kartáček.
Popravdě řečeno netušil, kde vzala jeho adresu. Ale byla to přeci madamme Malfoyová, ta se dovzí všechno. Co však nemohl pochopit vůbec byl fakt, proč si myslela, že zrovna ON bude to nejvhodnější osobou, aby pohlídal to mrňavé blonďaté cosi, co se schováválo za máminou sukní. A nejhorší na tom byl fakt, že souhlasil. Narcissa ho dobře znala, a tak přesně zahrála na jeho ješitnost a... A proto teď klečel na čtyřech a snažil se vymyslet, kam se ten mrňous mohl schovat.
Už posté proklel Merlina a přemýšlel, jak se mohl nechat oblbnout, že to dítě nebude problém. Jasně, jasně, s malým Harrym byla sranda, ale Lily mu ho nikdy nesvěřila na samostatné hlídání. Asi tušila proč.
Náhle zbystřil, když zaslechl jakési cinkání. Popolezl pár metrů a zase se zaposlouchal. Zdálo se, že to vycházelo z kuchyně. Vydal se tam a opravdu. Pod stolem se nejmladší člen rodiny Malfoyových snažil spolknout rolničku.
Oddechl si, opřel se o židli a pak se útrpně podíval na hodiny. Ještě tři a půl hodiny...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama