UPCE podruhé

20. listopadu 2015 v 16:30 | Beltrix |  O mně
Ahojky,
týden je opět za námi (tedy ten pracovní) a já doufám, že jste ho přežili bez vážnější újmy. :)


Jak už jsem zmínila v předchozím článku, s podzimem přichází ke mně i melancholie, a tak si neodpustím trošku šťournout do toho, jak žiju. :)

Stále studji na Univerzitě Pardubice, ale jiný obor. :D Zjistila jsem, že můj strach mluvit je v angličtině vážně problém a že dál to prostě nepůjde. Takže jsem přeskočila na historicko-literární studia a je to. :) Ovšem stejně jako loni říkám, že se víc uvidí až po zkouškovém. Zatím ale dobrý.

Na koleji už nejsem, momentálně jsem na bytě se spolužačkou z angličtiny a se dvěma lidma ze střední. Kupodivu zatím žijeme. :D Hodně se smějeme, žive diskutujeme (kdybyste chtěli vědět, co dělaj studenti v 10 večer, zjistili byste, že řeší Bibli :D), občas lehce pijeme, vaříme a tak. Snad nám to takhle vydrží. :)

Školu bych oficiálně měla jen tři dny v týdnu, ale já si přidala ještě dva předměty z předchozího oboru, takže mám školu i ve čtvrtek. Často začínám brzy ráno, mívám i přes oběd a končím pozdě večer. To se dost podepsalo na mém stravování, protože když snídám ráno v 6 a vrátím se až v 8 večer, tak samozřejmě sežeru na co přijdu a kila jdou nahoru... Jinak jsem ale ráda, že mám pořád co dělat a nenudím se na bytu (protože se stává, že jsem tam sama, že se míjíme).

To by asi bylo vše. :) Tak se mějte krásně.

Vaše Beltrix
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama