Rozchod a ryba

1. března 2015 v 20:14 | Beltrix |  Bellatrix Lestrange / Helena Bonham Carter
aneb Co je nového u Heleny Bonham CarterAhojky,
tak jak jste vstoupili do nového měsíce?
Já se značně smíšenými pocity, jednak proto, že od zítra mi zas nastává škola (a vstávání v 5 fakt není moje nejoblíbenější činnost), tak hlavně díky nadcházejícím dvacetinám. Přijde mi, že to hrozně rychle uteklo, přijde mi neskutečný, že už jsem dospělá a že už bych měla pomalu vyletět z hnízda. Jasně, dospělá jsem už od osmnácti, ale přeci jen, ta dvacítka je taková víc... Dospělá?Ale teď pojďme k novinkám o HBC:

Rozhodně největší novinkou (nejvýznamnější) je její rozchod s Timem Burtonem, který byl oznámen krátce před Vánoci. Informovaly o tom snad všechny velké zahraniční servery; vyrojilo se mnoho podrobností, o nichž je však těžké tvrdit, že jsou pravdivé. Mezi jinými jsou to i dohady o tom, že oba s Timem již mají nové partnery, přičemž Tim by měl randit s onou blondýnou, se kterou se v říjnu 2013 líbal, a dokonce by s ní měl i bydlet a vychovávat jejího devítiletého syna.
O Helenině případném partnerovi konkrétnější zmínky nejsou, takže těžko tvrdit, zda jsou pravdivé. Oba se však objevily na několika fotkách spolu s dětmi, takže je nabíledni, že minimálně jako rodiče fungují ok.

Další a příjemnější novinkou jsou Heleniny nové akty s tuňákem:


A mě by zajímalo, co na fotku (další můžete najít na Googlu) říkáte?

Já, ač velká fanynka HBC, tak musím přiznat, že mě ty fotky příliš neoslovily. Ale podle komentářů pod články, v nichž se fotky objevily, tak to bude nejspíš tím, že nejsem chlap. :)


Krásný zbytek dne

Vaše Beltrix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama