Komentáře

1 Janet Janet | Web | 9. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

Vím, že ze začátku jsem o HP nejevila moc velký zájem. Byla jsem ještě malá a zrovna tenhle svět kouzel mi nic moc neříkal. Pak jsem se do něj zakoukala v televizi (to myslím vysílali premiéru asi teprve druhého dílu) a rozhodla jsem se, že si přečtu i knížky. Vím, že čtení těch prvních dílů mi šlo pomalu, zas až tak mě to nebralo a navíc jsem omhla být tak v 5 třídě. Asi prvních pět dílů jsem četla tak hodně rozkouskovaně. Ten šestý ani nevím a ten sedmý jsem měla přelouskaný běhemm chvilky. Pak jsem se nějakou dobu o HP zajímala, než mě zájem o něj opustil a přešel na kriminálky všeho druhu.
Pak jsem se rozhodla, že si znovu přečtu nějakou knížku z HP a asi tehdy se objevilo vlastně to opravdové nadšení. Četla jsem knížky, chodila jsem na diskuzi o HP na lidech a právě tam jsem poprvé narazila HP ff. Někdo tam dal odkaz na jednu povídku. Já se začetla a byla jsem nadšená. A tak to šlo dál, moje vášeň se pomalu mohla měnit skoro v posedlost a já byla spokojená. Dál jsem hltala povídky a někdy tehdy jsem začala "obdivovat" Bellatrix. Takže jsem hledala především povídky o ní. Občas se docela děsím když někdy teď najdu komentář, který jsem psala skoro před rokem a půl. Musím přiznat, že v dost věcech mě právě HP posunul o něco dopředu.
Jsem se "trošičku" rozepsala a to jsem to vzala jen tak okrajově :-D

2 simka-sisi simka-sisi | Web | 10. ledna 2012 v 14:26 | Reagovat

ja neviem čo je HP :D

3 Paddy Sb Paddy Sb | Web | 11. ledna 2012 v 22:27 | Reagovat

Jaj, dobrá otázka. Vidím, že tě to chytlo dost fest což? :-D .. já se k HP dostala později, až v 5.třídě a to už byla na pultech obchodů i HPFŘ.. tehdy mi kámoška z nějakého popudu půjčila právě pětku... když jsem se překousala přes pro mě nezáživný začátek , úplně jsem se do toho ponořila. Bylo mi celkem fuk, že to je už pátý díl... další díly jsem dočetla během pýr týdnů.. ovšem v zajímavém pořadí.. jedničku jsem četla až jako poslední.. stejně mi nejvíc k srdci přirostl Vězeň z Azkabanu. K HPFF to už nebylo daleko. POvídky jsem psala už předtím, tak jsem jen změnila žánr. Zbytek šel už sám od sebe.. :-D

4 Accuracy Accuracy | 26. února 2012 v 1:12 | Reagovat

Těžko říct. Já jsem vždycky ráda vymýšlela příběhy, ale nikdy jsem je nenapsala na papír, moje myšlenky a nápady byly moc rychlé, ruka je nestačila zapisovat, takže jsem vždy stihla napsat tak pár stránek, ale v hlavě jsem měla vymyšlený příběh mnohem dál a nechtělo se mi s tím psát. Zkrátka jako autor jsem nepoužitelná :D
Jako čtenář čtu hodně povídek, ale málokterá mě zaujme a proto i málo píšu komentáře k povídkám. Nějak si nevybavuju, jakou povídku jsem četla jako první, ale webovou stránku si pamatuji, jako první jsem zakotvila na http://fanfiction.potterharry.net/cze/. Musím dodat, že tam se mi líbilo minimum povídek. Obecně na povídkových archivech většinou berou každou povídku, která je aspoň trochu čitelná, takže jsem se víc vyžila na soukromých webech.
A jak přesně jsem se k povídkám dostala? Moc si to už nepamatuji, předpokládám, že mě navnadil nějaký komentář s doporučením na povídku u článku s HP tematikou. K povídkám jakéhokoli žánru jsem se stavěla vždy hodně kriticky (mám tu zkušenost, že povídky od fanoušků se dost často motají jen kolem sexu, a taky se těžce smiřuji s novými postavami v povídkách a s OC chováním původních charakterů, navíc většina povídek má víc pravopisných a stylistických chyb než slov, zkrátka jsem přesvědčena, že nad originál není a nerada si kazím dojem z něj), takže pochybuji, že by mě napadlo zadat do vyhledávače „povídky Harry Potter“.
Upřímně dodávám, že jsem HP pozitivní až poslední cca rok, takže jsem ve světě HP FanFiction nováčkem.

5 AlbertDep AlbertDep | E-mail | Web | 6. června 2018 v 16:07 | Reagovat

The prostate gland is the central portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect in the gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections received from other regions with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations per week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a normal prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to opt for prostate examination at least one time a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.